جزئیات پیشنهادات لیگ برتری به علی کریمی، کدام تیم ها جادوگر را می خواستند؟

به گزارش زعفران، علی کریمی گفته من اهل بازار گرمی نیستم اما دو پیشنهاد سرمربیگری داشتم. این پیشنهادات از سوی کدام تیم ها بوده است؟

جزئیات پیشنهادات لیگ برتری به علی کریمی، کدام تیم ها جادوگر را می خواستند؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در حال حاضر تیم هایی چون نفت مسجد سلیمان، صنعت نفت و شهر خودرو مشهد سرمربی ندارند و شاید تیم هایی که علی کریمی را می خواهند از میان آنها باشند.

جز شهر خودرو که کریمی را می خواست، فولاد خوزستان هم بعد از ماجرای نکونام و قبل از حضور ویسی نیم نگاهی به علی کریمی داشت که به هر حال این اتفاق رخ نداد.

حالا باید دید در نهایت علی کریمی چه تصمیمی برای آینده کاری خود می گیرد؟ آن چه مسلم است حضور امثال علی دایی و علی کریمی در لیگ برتر بر جذابیت های این مسابقات اضافه خواهد کرد اما انگار خود علی کریمی بنا به دلایلی ترجیح داده به برخی از تیم ها نه بگوید و فعلا تیم نداشته باشد.

شاید او اواسط مسابقات تیم پیدا کند و مثلا در نیم فصل کریمی را روی نیمکت یک تیم لیگ برتری ببینیم.

علی کریمی در مورد پیشنهادهای دریافتی اش از تیم های مختلف گفته است: اهل بازار گرمی نیستم اما دو تا پیشنهاد داشتم که خیلی شفاف بگویم؛ چون دنبال فوتبال سالم هستم تا زمانی که تعداد مدیران سالم در فوتبال ما از تعداد انگشتان یک دست هم کمتر باشد با من و امثال من قراردادی امضا نمی شود و خواهانی پیدا نمی کنیم.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرده است: من یک مربی جوان هستم و طبیعی است که رزومه زیادی در مربیگری نداشته باشم اما چرا برخی از مدیران و مربیان سالم ما مثل حسین آقای فرکی تیم ندارند؟ متاسفانه با این وضعیتی که من می بینم، رسیدن به فوتبال پاک دیگر یک رؤیا خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 شهریور 1400 بروزرسانی: 12 شهریور 1400 گردآورنده: gsaffron.ir شناسه مطلب: 210

به "جزئیات پیشنهادات لیگ برتری به علی کریمی، کدام تیم ها جادوگر را می خواستند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات پیشنهادات لیگ برتری به علی کریمی، کدام تیم ها جادوگر را می خواستند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید