رسانه ملی؛ نماینده افکار عمومی و روابط عمومی کل نظام مقدس جمهوری اسلامی

به گزارش زعفران، رئیس رسانه ملی در پیامی با تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی به جهادگران این عرصه، از صداوسیما به عنوان نماینده افکار عمومی و همچنین روابط عمومی کل نظام مقدس جمهوری اسلامی یاد و توضیح داد: اگر صندلی روابط عمومی ها به عنوان بستری معقول و منطقی برای تقویت ارتباط با مردم که صاحبان اصلی این انقلاب و کشور هستند، ارتقاء یابد و به معنای واقعی علمی به آن نگریسته گردد، شاهد جامعه ای امیدوارتر و مطلع تر خواهیم بود.

رسانه ملی؛ نماینده افکار عمومی و روابط عمومی کل نظام مقدس جمهوری اسلامی

به گزارش خبرنگاران از روابط عمومی رسانه ملی، متن پیغام دکتر علی عسکری به توضیح زیر است:

باسمه تعالی

امروز، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی است. فعالان این حوزه مانند همکاران رسانه ملی، پل ارتباطی میان مردم و سازمان های گوناگون محسوب می شوند. تلاشگران این عرصه می کوشند تا با تقویت روحیه درون سازمانی و ایجاد مطلعی و اعتماد عمومی، صندلی خود را به عنوان مرکزی متفکر، پویا و کنش گر تثبیت نمایند و به هنرهای مختلف بیارایند تا هر چه بیشتر تاثیرگذار باشند.

سازمان صداوسیما به عنوان نماینده افکار عمومی هم باید از جانب مردم، از دستگاه های خدمت رسان به بهترین و منصفانه ترین شکل مطالبه گری کند و صدای مردم را انعکاس دهد و هم درصندلی عظیم ترین و موثرترین رسانه فراگیر کشور برخود وظیفه می داند تا تصویرگر خدمات در بخش های گوناگون باشد و بی هیچ کم و کاست و سوگیری به بیان پیشرفت ها، مسائل و موانع دستگاه های مختلف کشور بپردازد و در واقع روابط عمومی کل نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد و این وجه اشتراک ما به روابط عمومی های دستگاه های گوناگون است و بر اساس همین وجه اشتراک باید با همکاری و هم افزایی عملی در جهت آرامش و خدمت به مردم گام برداریم.

باید دانست در روزگاری که پیشبرد اهداف برنامه های یک سازمان جز با حضور پویای روابط عمومی ها امکان پذیر نیست، حضور فعالان این عرصه چه اهمیت والایی دارد. سازمان صداوسیما بر این باور است، اگر صندلی روابط عمومی ها به عنوان بستری معقول و منطقی برای تقویت ارتباط با مردم که صاحبان اصلی این انقلاب و کشور هستند، ارتقاء یابد و به معنای واقعی علمی به آن نگریسته گردد، شاهد جامعه ای امیدوارتر و مطلع تر خواهیم بود. بار دیگر این روز را به جهادگردان عرصه روابط عمومی و به ویژه همکاران خود در رسانه ملی تبریک می گویم و امیدوارم روابط عمومی ها آنطور که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) است در ارائه پیشرفت های عظیم نظام مقدس جمهوری اسلامی پیروز تر از قبل عمل نمایند.

علی عسکری

رئیس سازمان صداوسیما

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 23 خرداد 1400 بروزرسانی: 23 خرداد 1400 گردآورنده: gsaffron.ir شناسه مطلب: 73

به "رسانه ملی؛ نماینده افکار عمومی و روابط عمومی کل نظام مقدس جمهوری اسلامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسانه ملی؛ نماینده افکار عمومی و روابط عمومی کل نظام مقدس جمهوری اسلامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید