زمان تخریب به جای مانده سازه متروپل نهایی شد ، این سازه برای همیشه تخریب می شود

به گزارش زعفران، مدیر اجرای طرح های عمرانی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: تا آخر هفته ساختمان متروپل آبادان به صورت کامل تخریب خواهد شد.

زمان تخریب به جای مانده سازه متروپل نهایی شد ، این سازه برای همیشه تخریب می شود

به گزارش خبرنگاران، فرهاد آریا دوست در خصوص آخرین عملیات اجرا شده برای تخریب ساختمان متروپل آبادان اظهار کرد: در حال حاضر مقدمات تخریب ساختمان متروپل در حال انجام است و همچنین تعدادی جک هیدرولیکی و برخی دیگر از ادوات مورد نیاز در حال نصب در محل هستند.

او اضافه کرد: پس از اتمام این مقدمات و نصب ادوات مورد نیاز تخریب، عملیات تخریب کامل ساختمان متروپل آبادان انجام خواهد شد.

ساختمان های اطراف متروپل تخلیه شدند | تخریب به جای مانده این بنا از امروز

مدیر اجرای طرح های عمرانی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: در صورتی که شرایط در محل مهیا شود براساس برنامه ریزی های اجرا شده تا آخر هفته ساختمان متروپل آبادان به صورت کامل تخریب خواهد شد.

آریا دوست بیان نمود: البته تخریب کامل ساختمان متروپل تا آخر هفته وابسته به این است که هیچ مساله خاصی در روند فراهم سازی شرایط و مقدمات تخریب به وجود نیاید و در غیر این صورت عملیات تخریب کامل متروپل ممکن است یکی دو روز به تعویق بیافتد.

او در خصوص شرایط فعلی محیط اطراف ساختمان متروپل آبادان شرح داد: از هفته گذشته محدودیت های ترافیکی در اطراف متروپل ایجاد شده و همچنین ساختمان هایی که در شعاع 60 متری متروپل و در محدوده خطر بوده اند تخلیه شده اند.

مدیر اجرای طرح های عمرانی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: با توجه به اخطارهای صادر شده در این زمینه اگر شخص یا اشخاصی از این مساله تخطی کنند مسئولیت اتفاقات بر عهده خود افراد است.

از روز 6 آذرماه محدودیت ترافیکی در اطراف ساختمان اعمال شده و همچنین ساختمان های اطراف متروپل که در محدوده خطر قرار داشتند به منظور تخریب به جای مانده تخلیه شده اند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 آذر 1401 بروزرسانی: 14 آذر 1401 گردآورنده: gsaffron.ir شناسه مطلب: 602

به "زمان تخریب به جای مانده سازه متروپل نهایی شد ، این سازه برای همیشه تخریب می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان تخریب به جای مانده سازه متروپل نهایی شد ، این سازه برای همیشه تخریب می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید