شورای شهرِ آینده فرصتی برای خطا ندارد

به گزارش زعفران، ظیب حیدری گفت: اگر شورای شهر نو بخواهد پیروز باشد، باید تعامل میان اعضا برای عمرانی و آبادانی شهر افزایش یابد.

شورای شهرِ آینده فرصتی برای خطا ندارد

به گزارش خبرنگاران کرمانشاه؛ رییس شورای شهر کرمانشاه با اشاره به شروع کار شورای شهر تازه کرمانشاه از اواسط مرداد ماه، گفت: در اولین جلسه شورای شهر تازه که به دعوت فرماندار و با حضور تمام اعضا برگزار می شود، ضمن تحلیف و ادای سوگند اعضا برای خدمت به شهر و شهفرایندان، اعضای اولین دوره هیات رییسه شورا انتخاب می شوند.

وی اضافه کرد: در این جلسه ابتدای هیات رییسه سنی تشکیل شده و سپس برای انتخاب اعضای اولین دوره هیات رییسه شورا رای گیری می شود.

حیدری با تاکید بر لزوم تعامل بیشتر میان اعضای شورای شهر کرمانشاه در دوره تازه، گفت: متاسفانه در دوره فعلی آن تعاملی که باید میان اعضای شورا وجود نداشت و این امر موجب عدم برگزاری طولانی مدت جلسات در برخی مقاطع شد.

وی اضافه کرد: بنابراین اگر شورای شهر تازه بخواهد پیروز باشد، باید تعامل میان اعضا برای عمرانی و آبادانی شهر افزایش یابد.

رییس شورای شهر کرمانشاه گفت: موضوع مهم دیگری که شورای شهر تازه باید به آن توجه داشته باشد بحث انتخاب شهردار است و باید بدانند که کرمانشاه فرصتی برای آزمون و خطا ندارد و باید شهرداری برای آن انتخاب شود که فرایند توسعه شهر را جهش دهد.

حیدری گفت: در انتخاب شهردار باید به تخصص و رزومه او توجه شده و مصالح شهر برای انتخاب شهردار در نظر گرفته شود.

رییس شورای شهر کرمانشاه اضافه کرد: در مجموع شورای شهر تازه فرصتی برای خطا ندارد و باید تمام ضعف های گذشته را جبران کرده و با تعامل بیشتر اعضا برای توسعه هرچه بیشتر شهر و رفاه هرچه بیشتر شهفرایندان تلاش کنند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 3 مرداد 1400 بروزرسانی: 3 مرداد 1400 گردآورنده: gsaffron.ir شناسه مطلب: 157

به "شورای شهرِ آینده فرصتی برای خطا ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شورای شهرِ آینده فرصتی برای خطا ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید