مرخصی های دردسرساز دیاباته، از اضافه وزن تا 140 هزار دلار بلیت سوخته!

به گزارش زعفران، دیاباته به علت مرخصی های چندباره ای که از باشگاه استقلال درخواست نموده و به خاطر ناهماهنگی های پیش آمده باعث دردسر این باشگاه شده است.

مرخصی های دردسرساز دیاباته، از اضافه وزن تا 140 هزار دلار بلیت سوخته!

به گزارش خبرنگاران، شیخ دیاباته مهاجم استقلال به دلیل مصدومیت از زمان داربی تا به امروز در محل تمرینات حاضر نشده و به فیزیوتراپی مشغول است و تا اینجای کار برای دریافت مطالبات خود، اخطاری به باشگاه نداده است. همچنین درخواست مرخصی دیاباته پس از بازی با صنعت نفت آبادان، به دلیل دوری او از تمرینات و شرایط بازی و احتیاج به انجام تمرینات انفرادی از سوی او، از سوی مجیدی و باشگاه استقلال تا به امروز مورد موافقت قرار نگرفته است.

شیخ دیاباته از زمان حضورش در استقلال چند بار از باشگاه استقلال به دلایل مختلف مرخصی گرفته و هر بار آمدن و رفتن این بازیکن باعث چالش های مختلفی شده است. یکی از این چالش ها، بحث اضافه وزن دیاباته بود که باعث شد این بازیکن چند هفته درگیر رسیدن به آمادگی ایده آل شود.

همچنین مصدومیت هایی که پس از این مرخصی ها گریبان گیر دیاباته شده است، باعث شده استقلال در مقاطع مختلف چند بار از این بازیکن نتواند استفاده کند و آبی پوشان در خط حمله و ترکیب تیم دچار مشکلاتی شوند.

اما بحث دیگری که فعلا باعث ضرر اقتصادی باشگاه استقلال شده، هدر رفتن بلیت هایی بوده که این باشگاه برای دیاباته گرفته است. طبق پیگیری های خبرنگار خبرنگاران از منابع مطلع باشگاه استقلال، این باشگاه تا اینجای کار برای رفت و آمد دیاباته حدود 15 بلیت هواپیما گرفته که از این 15 بلیت، 3 بلیت آن، ویژه و با امکانات خوب بوده اما دیاباته به دلایل و توجیهات مختلف نتوانسته از این بلیت ها استفاده کند و باعث ضرر باشگاه استقلال شده است. البته بخشی از این مساله به ناهماهنگی های باشگاه استقلال با دیاباته برمی شود.

باشگاه استقلال چیزی حدود 140 هزار دلار برای بلیت های سوخته دیاباته هزینه نموده که این رقم باعث شده هزینه اضافه ای برای باشگاه استقلال تراشیده شود. هرچند قرار است درباره این هزینه و مطالبات دیاباته توافق هایی میان او و باشگاه استقلال انجام شود. همه این مسائل روی هم رفته باعث شده مجیدی و کادرش نخواهند دوباره به دیاباته اجازه مرخصی بدهند و باید دید با این فرایند چه اتفاقاتی برای او و باشگاه استقلال رخ می دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 تیر 1400 بروزرسانی: 3 تیر 1400 گردآورنده: gsaffron.ir شناسه مطلب: 98

به "مرخصی های دردسرساز دیاباته، از اضافه وزن تا 140 هزار دلار بلیت سوخته!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرخصی های دردسرساز دیاباته، از اضافه وزن تا 140 هزار دلار بلیت سوخته!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید