والیبال

اعترافات جالب سرمربی لهستان در مورد ایران

اعترافات جالب سرمربی لهستان در مورد ایراننیکولا گربیچ، سرمربی تیم ملی والیبال لهستان، تمجید ویژه ای از ملی پوشان ایران انجام داد.

6 مرداد 1401

لیگ برتر والیبال، پاس گرگان، آخرین برنده هفته بیست و دوم

تیم والیبال پاس گرگان در آخرین دیدار از هفته بیست و دوم لیگ برتر مقابل آذرباتری ارومیه به پیروزی رسید.

27 فروردین 1401

مقاله: ساحل آزادی پوکت (تایلند)

قایق هایی که در بخش جنوبی ساحل پاتونگ پارک کرده اند، برای یک سفر رفت و برگشت به ساحل آزادی حدود 1100 تا 1500 بات از شما طلب می کنند. و اگر صادقانه بگوییم این قیمت بر اساس ظاهر شما تعیین می شود. از آنجا که طی کردن این مسیر تنها 10 دقیقه زمان می برد، پرداخت این کرایه،...

10 بهمن 1400

ساخت ویلا کردان: لیگ والیبال ترکیه، فنرباغچه از سد قزل تپه گذشت، سید فقط یک ست بازی کرد

تیم والیبال فنرباغچه در ادامه دیدارهای خود در لیگ ترکیه مقابل قزل تپه به پیروزی رسید.

5 آذر 1400

شرایط تعطیلی های ورزش ایران تا خاتمه مهر 1400

بر اساس آخرین اعلام رنگ بندی شهرهای کشور از نظر شیوع ویروس کرونا، شرایط فعالیت رشته های ورزشی در سراسر کشور تا انتها مهر به گونه ای است که شدیدترین محدودیت ها در 9 شهرستان با شرایط قرمز، اعمال می گردد.

3 آذر 1400

داورزنی دوم آبان به فدراسیون جهانی والیبال می رود

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، نشست هیات رئیسه فدراسیون جهانی والیبال روز دوشنبه سوم آبان ماه در مقر فدراسیون جهانی در شهر لوزان سوئیس برگزار می گردد. محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال به عنوان عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی (FIVB)...

21 آبان 1400

غافلگیری در گام نخست؛ والیبال ایران دوباره مقابل ژاپن تسلیم شد

تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود در لیگ ملت های والیبال مقابل ژاپن باخت. سه بازی از چهار رویارویی 2 تیم با رجحان ژاپن به انتها رسیده است.

17 تیر 1400

ساعت بازی والیبال ایران - اسلوونی

خبرنگاران: تیم ملی والیبال ایران امروز پنجشنبه 27 خرداد از ساعت 18.30 دقیقه به وقت تهران به مصاف اسلوونی می رود تا دوازدهمین بازی اش در این دوره از رقابت های لیگ ملت های والیبال را برگزار کند.

12 تیر 1400