آخرین خبرها از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

به گزارش زعفران، طبق آخرین گفته های یاسر احمدوند معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سی وچهارمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در محدوده روز های 20 تا 30 اردیبهشت 1402 برگزار خواهد شد.

آخرین خبرها از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

به گزارش همشهری آنلاین، هنوز تعیین نیست مانند دوره پیشین نمایشگاه حضوری و مجازی هم زمان برگزار می شود یا میان این دو رویداد فرهنگی فاصله زمانی درنظر گرفته می شود تا ناشران بتوانند استفاده بهتری از این فرصت داشته باشند.

ثبت نام از ناشران خارجی متقاضی حضور در سی وچهارمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 19 آذر آغاز شد و تا 30 بهمن ماه ادامه دارد. تاریخ آغاز ثبت نام از ناشران برای حضور در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، در مقایسه با 33 دوره نمایشگاه گذشته بی سابقه است.

موزعان و ناشران خارجی متقاضی شرکت در سی وچهارمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با مراجعه به سامانه ketab.ir یا https://register-int.tibf.ir/ و اطلاع از ضوابط و شرایط، برای حضور در بخش های لاتین و عربی این نمایشگاه ثبت نام کنند.

ثبت نام بخش بین الملل نمایشگاه کتاب

همچنین ستاد برگزاری سی وچهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 19 دی از ناشران، موسسات فرهنگی، نهادها، انجمن ها، تشکل های نشر، آژانس های ادبی و دیگر فعالان فرهنگی حوزه بین الملل دعوت کرد تا حداکثر 15 اسفندماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی ketab.ir شرایط و ضوابط حضور در بخش بین الملل سی وچهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را مطالعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

بخش بین الملل سی وچهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با هدف شناساندن بهتر ظرفیت های صنعت نشر جمهوری اسلامی ایران، توسعه مراودات فرهنگی در عرصه بین الملل، زمینه سازی برای برقراری ارتباطات حرفه ای بین ناشران ایرانی و خارجی و بررسی مسائل و راه حل های توسعه نشر بین الملل از ناشران، مؤسسات فرهنگی، نهادها، انجمن ها، تشکل های نشر، آژانس های ادبی و دیگر فعالان فرهنگی حوزه بین الملل برای حضور در این نمایشگاه بین المللی کتاب تهران دعوت کرده است.

بخش بین المللی نمایشگاه کتاب تهران محلی برای تعاملات بین المللی بین کشور ها و ظرفیتی برای حوزه نشر کشور است، بنابراین سفارتخانه های خارجی نیز می توانند از طریق ارتباط با ستاد دبیرخانه این نمایشگاه از شرایط حضور کشور های خود مطلع و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

یاسر احمدوند معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سی وچهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با صدور حکمی علی رمضانی را به عنوان قائم مقام سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و رئیس دبیرخانه دائمی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران منصوب کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 8 بهمن 1401 بروزرسانی: 8 بهمن 1401 گردآورنده: gsaffron.ir شناسه مطلب: 631

به "آخرین خبرها از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین خبرها از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید