اعترافات جالب سرمربی لهستان در مورد ایران

به گزارش زعفران، اعترافات جالب سرمربی لهستان در مورد ایراننیکولا گربیچ، سرمربی تیم ملی والیبال لهستان، تمجید ویژه ای از ملی پوشان ایران انجام داد.

اعترافات جالب سرمربی لهستان در مورد ایران

به گزارش ورزش سه، فردا شب یک نبرد انتقامی در انتظار شاگردان نیکولا گربیچ خواهد بود. لهستان در مرحله گروهی لیگ ملت ها مقابل 10 هزار تماشاگر خودی برابر ایران باخت. آن ها همچنین در المپیک نیز مغلوب ملی پوشان ایران شدند بنابراین فردا شب با تمام توان به مصاف ایران خواهند رفت.

نیکولا گربیچ چه سرمربی تیم ملی لهستان پیش از این مسابقه حساس گفت: صادقانه بگم انتظار بازی سختی داریم. تمام دیدار ها با نتیجه صفر بر صفر شروع می شوند. ما هم برای این دیدار آماده هستیم و عملکرد بازیکنان ایران را تحت نظر داشته ایم. بازی مقابل تیم ملی والیبال ایران لذت بخش است. تیم ایران، والیبال را بسیار خوب بازی می کند. این عملکرد ایرانی ها فقط مقابل تیم لهستان نبوده، بلکه در تمام طول مسابقات لیگ ملت ها این موضوع را حفظ کرده اند. تیم ایران لیاقت حضور در این مرحله را داشته است. اگر به همان شیوه ای که مقابل لهستان بازی کردند، ادامه دهند، امکان این را دارند که به مراحل بالاتر صعود کنند.

سرمربی تیم ملی والیبال لهستان در ادامه درباره تغییرات ترکیب این تیم گفت: تغییراتی در ترکیب تیم خود برای مرحله نهایی داشته ایم و سه بازیکن از 17 بازیکنی که با آن ها تمرینات را دنبال می کردیم، همراه خود به بولونیا نیاوردیم. یکی از پاسور های خود را نیز تغییر دادیم. پاسوری که اکنون لهستان را همراهی می کند در گدانسک در ترکیب تیم نبود. این تغییرات به دلیل آماده ساختن تیم برای رقابت های قهرمانی جهان است و در راستای برنامه های تیم در طول مدت برگزاری لیگ ملت ها است. اما همچنان به طور کلی با همین گروه از بازیکنان که در بولونیا حضور دارند کار را ادامه می دهیم.

گربیچ در ادامه گفت: با یک ساعت تاخیر به هتل رسیدیم. مسئولین هتل نیز اصلا برای پذیرایی از تیم لهستان آماده نبودند و شام برای تیم تدارک ندیده بودند. این بسیار غیر معمول بود. همچنین شنیده ام که تیم های دیگری نیز مشکلاتی همانند لهستان داشته اند. همچنین وقتی روز دوشنبه به سالن تمرین رفتیم با سالن خیلی کوچکی رو به رو شدیم که امکانات خوبی نداشت. به طور کلی می بایست تدارکات برای میزبانی از این مسابقات بهتر از این باشد. اما به خاطر این که این شرایط برای همه تیم ها یکسان است و همه در یک سالن تمرین کرده اند از نظر من مسئله ای وجود ندارد.

سرمربی لهستان در سرانجام در ارزیابی تیم ایران نیز گفت: در مورد کیفیت تیم ملی والیبال ایران باید اذعان کنم که آن ها خیلی خیلی خوب هستند. سه بازیکن بلند زن ایران عملکردی در سطح جهانی داشته اند. میلاد نیز سال ها در این تیم بوده و نمی توان از هیچ کلمه ای برای توصیف او استفاده کرد و او فوق العاده است. اما دو بازیکن دیگر نیز فوق العاده و یک سورپرایز محسوب می شوند. آن ها خیلی خوب والیبال بازی می کنند. پس از سرانجام حضور نسل قبلی در تیم ایران همه منتظر بودند تا ببیند آن ها با این تغییر چگونه دست و پنجه نرم می کنند، اما دیدم که خیلی خوب با این موضوع کنار آمدند و اگر بهتر از نسل قبل نباشند، حداقل در همان سطح قبلی والیبال را بازی می کنند.

منبع: فرارو
انتشار: 6 مرداد 1401 بروزرسانی: 6 مرداد 1401 گردآورنده: gsaffron.ir شناسه مطلب: 534

به "اعترافات جالب سرمربی لهستان در مورد ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعترافات جالب سرمربی لهستان در مورد ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید