برگزاری مجازی و حضوری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی

به گزارش زعفران، معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از برگزاری مجازی و حضوری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی در اسفندماه خبر داد.

برگزاری مجازی و حضوری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی

ولی تیموری، معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی،از برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی از تاریخ 5 تا 8 اسفند 99 خبر داد. این در حالی است که طبق تصمیم گیری شورای سیاست گذاری نمایشگاه های گردشگری کشور و برنامه ریزی به عمل آمده، مقرر شده است که این نمایشگاه به دو شکل مجازی و حضوری برگزار شود. وی ضمن بیان اینکه اطلاع رسانی لازم به ذی نفعان داخلی و خارجی برای حضور و مشارکت در نمایشگاه انجام گرفته است، اذعان داشت:

عمل به پروتکل های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا و در پی انجام هماهنگی های لازم با دستگاه های مرتبط در این زمینه، رعایت دستورالعمل های برگزاری نمایشگاه ها در دوران شیوع بیماری و حفظ سلامت غرفه داران و بازدید کنندگان، بازدید حضوری از نمایشگاه فوق الذکر به شکل کنترل شده و با انجام پیش ثبت نام در قالب سهمیه های محدود روزانه امکان پذیر خواهد بود.

ولی تیموری با اشاره به در نظر گرفتن پلتفورم های دو بعدی و سه بعدی برای شرکت کنندگان در قالب غرفه دار و بازدیدکننده، شرح داد:

همانند نمایشگاه حقیقی، امکان ثبت نام، آشنایی با تعرفه ها، طراحی و غرفه آرایی، تبادل اطلاعات، امکان گفت وگوی آنلاین و غیره مهیا شده است.

معاون گردشگری کشور میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ضمن تشریح امکان برگزاری نمایشگاه به صورت حضوری، به جداسازی بین غرفه داران و بازدیدکنندگان و یکسان سازی غرفه ها اشاره کرد و افزود:

نیاز است بازدید کنندگان قبلا در سایت مجری نمایشگاه ثبت نام کرده و ضمن احراز هویت با صدور کارت بارکددار بر اساس ظرفیت هر سالن امکان بازدید داشته باشند.

وی با اشاره به فضای 12 هزارمتری غرفه های نمایشگاه، از هماهنگی به عمل آمده با سازمان بین المللی نمایشگاه ها برای رعایت اصول و پروتکل های برگزاری نمایشگاه در شرایط خاص بحران کرونا در سطح جهانی خبر داد و یادآور شد:

نمایشگاه هایی که در ایام انتشار بحران کرونا برگزار می شود، ویژه متخصصان است. در نمایشگاه پیش رو نیز به دلیل رعایت پروتکل ها، بیشتر بخش هایی که امکان برگزاری نیست قطعا حذف می شوند و نمایشگاه بیشتر جنبه تخصصی خواهد داشت. در صورت وقوع شرایط فوق العاده و عدم امکان برگزاری حضوری نمایشگاه پیش رو، مبتنی بر شرایط حاکم بر انتشار ویروس کرونا و مصوبات ستاد مقابله با کرونا در آن ایام خاص، امکان انعطاف در برگزاری نمایشگاه لحاظ شده است تا تحت این شرایط تمرکز اصلی بر بخش مجازی باشد.

گفتنی است که متقاضیان و علاقه مندان برای ثبت نام هم زمان در دو بخش حضوری و مجازی نمایشگاه می توانند به وب سایت www.ihcx.ir مراجعه یا برای کسب اطلاعات تکمیلی با شرکت مادرتخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی به شماره 9-88678946 تماس حاصل فرمایند.

منبع: کجارو / میراث آریا
انتشار: 29 اسفند 1400 بروزرسانی: 29 اسفند 1400 گردآورنده: gsaffron.ir شناسه مطلب: 425

به "برگزاری مجازی و حضوری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مجازی و حضوری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید