روز های عجیب مهدی قایدی در امارات

به گزارش زعفران، خبرنگاران: مهدی قایدی، ستاره دو فصل پیش باشگاه استقلال که از او به عنوان پدیده آینده دار فوتبال ایران یاد می شد روز های مبهمی را پیش رو دارد. این بازیکن جوان که فصل گذشته با قراردادی که استقلالی ها ادعا کرده اند سنگین ترین قراردادی است که یک بازیکن از لیگ ایران منعقد کرده، راهی شباب الاهلی امارات شد.

روز های عجیب مهدی قایدی در امارات

به گزارش خبرنگاران، هنوز یک سال از آن قرارداد نگذشته که افول مهدی قایدی در فوتبال استارت خورده است. او در باشگاهش تبدیل به یک بازیکن نیمکت نشین شد و البته دیگر هم به تیم ملی ایران دعوت نشد. عجیب آنکه سرمربی وقت این باشگاه اماراتی هم از مهدی قایدی به دلیل خوش گذرانی های زیاد انتقاد کرد. بازیکنی که عنوان شده قراردادی 5 ساله و گران با شباب الاهلی بسته، کار را به جایی رسانده که در فهرست فروش این باشگاه قرار گرفته است.

در واقع بعد از روی کار آمدن لئوناردو ژاردیم، او اعلام کرده به این مهاجم ایرانی نیاز ندارد؛ مشکل، اما اینجاست که قایدی هم گران است و هم قرارداد طولانی مدت دارد و به این سادگی ها فروش او میسر نیست. در این بین گزینه های دیگری هم روی میز است: اولی انتقال قرضی این بازیکن است. اینجا تیم اتحاد کلباء که هدایتش را فرهاد مجیدی به عهده دارد به میان آمده است. راه دوم این است که شباب الاهلی قید پول زیاد را بزند و با رقم معقولی مهدی قایدی را بفروشد؛ اگر چنین شود شرایط متغیر است، چون به غیر از یکی دو باشگاه در امارات، استقلال تهران و البته یک باشگاه کویتی هم به صف خریداران مهدی قایدی خواهند پیوست. این بازیکن به تازگی پیشنهادی از کویت هم دریافت کرده که درنوع خود جالب است.

به هر روی، هرکدام از این اتفاقات رخ دهد، بیانگر روز های عجیب قایدی در امارات است؛ بازیکنی که به عنوان استعداد ایران راهی امارات شد، در عرض فقط 6 ماه به نیمکت دوخته شد.

منبع: فرارو
انتشار: 1 مرداد 1401 بروزرسانی: 1 مرداد 1401 گردآورنده: gsaffron.ir شناسه مطلب: 530

به "روز های عجیب مهدی قایدی در امارات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روز های عجیب مهدی قایدی در امارات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید