واتساپ به روزرسانی کرد، آواتار خود را بسازید!

به گزارش زعفران، گجت نیوز نوشت: در بروزرسانی تازه واتساپ، کاربران می توانند با استفاده از گزینه های شخصی سازی متنوع نظیر مدل مو و نوع پوشش، آواتار تازه خود را بسازند.

واتساپ به روزرسانی کرد، آواتار خود را بسازید!

متا اعلام کرده که کاربران واتساپ از این پس می توانند از طریق ساخت آواتارهای قابل شخصی سازی، حالت های خود را ابراز کنند. آواتارها اکنون می توانند به عنوان تصویر پروفایل و در 36 استیکر سفارشی برای پاسخ به دوستان و خانواده برای بیان احساسات استفاده شوند. این شرکت هم چنین اضافه کرد ویژگی تازه که به نوعی کپی برداری واتساپ از آیفون به نظر می رسد، از امروز برای کاربران در تمامی منطقه ها منتشر خواهد شد.

به نقل از متا، این اولین بار خواهد بود که بسکمک از کاربران، به ساخت آواتار روی می آورند. این ویژگی می تواند به افراد کمک کند تا حالت های خود را به خوبی ابراز کنند، حتی اگر نخواهند از یک عکس واقعی استفاده کنند و حریم خصوصی خود را حفظ کنند. متا به مرور زمان قصد دارد گزینه های شخصی سازی را توسعه داده و امکاناتی نظیر نورپردازی، سایه زدن، بافت مو و موارد دیگر را نیز اضافه کند.

بیانیه متا در مورد امکانات تازه ساخت آواتار در واتساپ مختصر بود و تعیین نشد که آیا آواتارهای فیس بوک نیز با واتساپ قابل همگام سازی خواهند بود یا اینکه انتظار می رود کاربران آواتار تازهی را بسازند. در صورت امکان همگام سازی، دیگر کاربران نیازی به صرف وقت اضافه برای ایجاد مجدد آنها ندارند.

به لطف این ویژگی، متا افراد بیش تری را با مفهوم آواتار واتساپ آشنا خواهد کرد که در متاورس نیز نقش مهمی را ایفا می کند. معرفی آنها از طریق واتساپ می تواند باعث شود مردم با آواتارها ارتباط برقرار کرده و در نتیجه آشنایی با دنیای متاورس نیز فراهم شود.

برای استفاده از ویژگی تازه آواتار در واتساپ، باید بروزرسانی تازه این برنامه را دریافت کنید، سپس از این گزینه ای با این نام برای تنظیم آواتار خود استفاده کنید.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 16 آذر 1401 بروزرسانی: 16 آذر 1401 گردآورنده: gsaffron.ir شناسه مطلب: 603

به "واتساپ به روزرسانی کرد، آواتار خود را بسازید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واتساپ به روزرسانی کرد، آواتار خود را بسازید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید