افشاگری هافبک سابق پرسپولیس از راز یک دلالی بزرگ

به گزارش زعفران، محسن ربیع خواه بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس که دوران بسیار خوبی را با این تیم پشت سر گذاشت، چند ماه پیش و در سن 34 سالگی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. او در مورد دلالی در فوتبال کشورمان به مصاحبه نشست و از یک ماجرای جنجالی پرده برداشت.

افشاگری هافبک سابق پرسپولیس از راز یک دلالی بزرگ

ربیع خواه در شرح این اتفاق، گفت: پس از اینکه از پرسپولیس جدا شدم، قرار شد به تیم ذوب آهن بروم. حالا شما بروید بگردید و ببینید سرمربی وقت ذوب آهن در آن موقع چه کسی بود. همه چیز در آن موقع تمام شده بود و سرمربی وقت هم به خودم زنگ زد و پیغام داد و گفت تو را می خواهیم و به اینجا بیا.

وی اضافه کرد: در آن موقع کربکندی که عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن بود به من زنگ زد و گفت ما راجع به تو تحقیق کردیم و تو را می خواهیم. بعد از این موضوع مربی فهمید که کربکندی به من زنگ زده و گفت چرا او به تو زنگ زده و نباید زنگ بزند. من هم گفتم کربکندی عضو هیئت مدیره است زنگ زدن او موضوعی عادی است. همانطور که می دانید کربکندی یک از سالم ترین افراد فوتبالی کشورمان است.

هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس مطرح نمود: از طرفی هم یک نفر زنگ زد و گفت من از طرف مربی ذوب آهن تماس گرفته ام. همان شب چمدانم را بسته بودم و آماده بودم که راهی اصفهان شوم، اما آن فرد به من گفت که چک ها را چه زمانی می دهی؟ من گفتم کدام چک؟ او گفت اگر می خواهی به اینجا بیایی باید 4 عدد چک بدهی چرا که اینجا نفرات زیاد هستند. من هم گفتم مگر دارید بازیکن ناشناخته و جوان می خرید و قرار است من را از پرسپولیس به آنجا ببرید. گفتم شما دارید دلالی می کنید.

ربیع خواه ادامه داد: بعد از این موضوع به آنجا نرفتم. باشگاه ذوب آهن من را می خواست، اما سرمربی به باشگاه رفته بود و اعلام نموده بود که من این بازیکن را نمی خواهم. من این ماجرا را یکی دو جا گفته بودم، اما اتفاقی نمی افتد چرا که همه به هم وصل هستند. متاسفانه مدرکی در این خصوص وجود ندارد.

وی توضیح داد: شما الان سرمربیان تیم های لیگ فزونی را ببینید. همه از تیم خودشان به یک تیم دیگری می روند و تغییری به وجود نمی آید.

منبع: فرارو
انتشار: 12 شهریور 1402 بروزرسانی: 12 شهریور 1402 گردآورنده: gsaffron.ir شناسه مطلب: 719

به "افشاگری هافبک سابق پرسپولیس از راز یک دلالی بزرگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری هافبک سابق پرسپولیس از راز یک دلالی بزرگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید