رفتار عجیب خرس سیاه در تاریکی شب ، عکس

به گزارش زعفران، زومیت نوشت: خرس سیاه آمریکایی برای دوربین حیات وحش ژست گرفته و اکنون بیش از 400 عکس سلفی از آن در حافظه دستگاه وجود دارد.

رفتار عجیب خرس سیاه در تاریکی شب ، عکس

خبرگزاری ورج گزارش می دهد یک خرس سیاه دوربین حیات وحشی که City of Boulder Space Open Space and Mountain Parks (OSMP) کار گذاشته بوده، پیدا کرده و پیروز شده است با آن صدها سلفی بگیرد.

OSMP پستی در توییتر و فیسبوک خود منتشر کرد که حاوی چندین سلفی از خرس سیاه بود. در متن آن آمده است که از 580 عکس موجود در دوربین، حدود 400 عدد سلفی های خرس مذکور بودند!

در 46,000 هکتار زمین این مکان، 9 دوربین واقع شده است. هدف این است که دوربین ها نحوه استفاده حیوانات از زمین را نشان دهند تا اداره مذکور بتواند اقداماتی را برای محافظت از زیستگاه های حساس توصیه کند.

یکی دیگر از مزیت های دوربین ها این است که نیاز به فرستادن مردم به آن منطقه ها را به حداقل می رساند. وقتی موجودی از جلو آن ها رد می شود، عکس می گیرند و می توانند ویدئوهای 10 تا 30 ثانیه ای نیز ضبط کنند.

نظارت بر گونه های جانوری در طبیعت و ارزیابی خطر انقراض آن ها زمان و هزینه زیادی می طلبد. بنابراین، تلاش هایی برای پرکردن برخی از این شکاف های اطلاعاتی با استفاده از دوربین های حیات وحش و یادگیری ماشینی وجود دارد تا داده های بیشتری به دست آید.

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 12 بهمن 1401 بروزرسانی: 12 بهمن 1401 گردآورنده: gsaffron.ir شناسه مطلب: 633

به "رفتار عجیب خرس سیاه در تاریکی شب ، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفتار عجیب خرس سیاه در تاریکی شب ، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید