یورو 2020، اسپیناتزولا: در ومبلی هم تیمی هایم را تشویق خواهم کرد، پیراهنم برای اینسینیه گشاد بود!

به گزارش زعفران، مدافع تیم ملی ایتالیا اگرچه نمی تواند برای این تیم به میدان برود اما میخواهد هم تیمی هایش را در ایستگاه پایانی یورو 2020 همراهی کند.

یورو 2020، اسپیناتزولا: در ومبلی هم تیمی هایم را تشویق خواهم کرد، پیراهنم برای اینسینیه گشاد بود!

به گزارش خبرنگاران، لئوناردو اسپیناتزولا خبر حضورش در ورزشگاه ومبلی لندن برای تشویق تیم ملی ایتالیا در فینال یورو 2020 را تأیید کرد.

دفاع چپ رم، به علت پارگی تاندون آشیل در بازی مقابل بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2020 از همراه آتزوری در بازی های بعدی باز ماند. او که به تازگی در فنلاند تحت عمل جراحی قرار گرفته و حداقل تا 6 ماه آینده هم نمی تواند به میادین برگردد، به شبکه رای ایتالیا گفت: من فردا به همراه هم تیمی هایم در لندن خواهم بود. واقعاً هیجان زده ام. آنها برای من شبی باورنکردنی ساختند (با غلبه بر اسپانیا در مرحله یک چهارم نهایی). ما تیم فوق العاده ای هستیم و جو تیم مان مانند فضای یک خانواده است.

بازیکنان ایتالیا برای روحیه دادن به هم تیمی مصدوم شان پس از پیروزی برابر اسپانیا، نشان دادند که او را از یاد نبرده اند از جمله لورنزو اینسینیه که با پیراهن شماره 4 اسپیناتزولا جشن گرفت.

اسپیناتزولا در این باره هم به شوخی گفت: پیراهنی که او پوشیده بود یک کمی برایش گشاد بود اما حرکتش زیبا بود! بعد از بازی آنها با من تماس ویدئویی گرفتند و داشتند اسمم را فریاد می زدند.

اسپیناتزولا درباره فینال که در خانه حریف برگزار می گردد و احتمال هو شدن سرود تیم ملی ایتالیا از سوی تماشاگران انگلیسی قبل از آغاز بازی هم تأکید کرد: بازی سختی خواهد شد به خصوص که باید در ورزشگاه حریف بازی کنیم اما شنیدن هو شدن سرود مان تنها انگیزه و عزم ما برای بردن بازی را بیشتر خواهد نمود. من هم روی سکوها خواهم بود و با عصاهایم تیم مان را تشویق می کنم. اگر ایتالیا برنده گردد، من باید به هوا بپرم و مثل همه جشن بگیرم. همسرم مدام به من می گوید مراقب باش پس مجبورم روی یک پایم بپرم. به بازیکنان خواهم گفت که من هم در کنار آنها در زمین بازی هستم.

اسپیناتزولا تا پیش از مصدومیتش یکی از برترین بازیکنان ایتالیا در یورو 2020 بود و در 4 بازی اش در این تورنمنت 2 بار به اسم برترین بازیکن میدان انتخاب شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 مرداد 1400 بروزرسانی: 19 مرداد 1400 گردآورنده: gsaffron.ir شناسه مطلب: 183

به "یورو 2020، اسپیناتزولا: در ومبلی هم تیمی هایم را تشویق خواهم کرد، پیراهنم برای اینسینیه گشاد بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یورو 2020، اسپیناتزولا: در ومبلی هم تیمی هایم را تشویق خواهم کرد، پیراهنم برای اینسینیه گشاد بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید