بازی Granblue Fantasy: Relink بهمن ماه عرضه می گردد؛ تریلر تازه آن را دیدن کنید

به گزارش زعفران، استودیوی Cygame به تازگی با انتشار تریلری از بازی Granblue Fantasy: Relink اعلام نموده که این اثر در بهمن ماه امسال عرضه خواهد شد.

بازی Granblue Fantasy: Relink بهمن ماه عرضه می گردد؛ تریلر تازه آن را دیدن کنید

رویدادهای این بازی کشن و نقش آفرینی در Zegagrande Skydom اتفاق می افتد؛ جایی که در آن جزایری به وسیله موجودات قدرتمندی که به عنوان جانوران اولیه شناخته می شوند، محافظت شده و داستان های سازمانی مخفی به نام کلیسای آویا به گوش می رسد. در طول ماجراجویی های خود، شخصیت های اصلی داستان رشته ای از دسیسه ها را فاش می نمایند. دسیسه هایی که بسیار فراتر از مرزهای Zegagrande هستند و درگیر نبردی برای سرنوشت قلمروی آسمان می شوند.

از شخصیت های بازی می توان به کاپیتان (گرن / جیتا)، لیریا (Lyria)، ورین (Vryn)، کاتالینا (Katalina)، راکام (Rackam)، آیو (Io)، یوجن (Eugen)، روزتا (Rosetta) و غیره اشاره نمود. در این میان گیم پلی بازی شامل عبور از جزایر مختلف، سیستم مبارزات متنوع، حالت های کمکی (Assist modes)، حالت کوآپ 4 نفره، بیش از 100 ماموریت اصلی و فرعی، محتوای پس از سرانجام بازی، شخصی سازی عمیق کاراکتر و… می گردد.

در رابطه با حالت های کمکی، در حالت معمولی می توانید کمبوها را با فشردن تنها یک دکمه اجرا کنید. شخصیت شما نیز به طور اتوماتیک هیل نموده، گارد گرفته و دش می نماید. در نهایت استفاده از نقشه راحت تر شده و در صورت فراهم شدن شرایط خاص، حملاتی نظیر Skybound Arts و Link Attacks اجرا می شوند. Skybound Art حمله ای است که به خودی خود آسیب های عظیمی را ایجاد می نماید، اما هنگامی که با Skybound Art سایر اعضای گروه ترکیب می گردد، قدرت بیشتری پیدا می نماید.

از طرفی حالت Full Assist Mode، یک گزینه در دسترس بازیکنانی قرار می دهد که بیشتر می خواهند روی داستان تمرکز نمایند. در این حالت همه اقدامات به صورت اتوماتیک انجام می شوند و تنها کاری که باید انجام دهید این است که شخصیت های خود را به سمت جلو حرکت دهید. کل داستان بازی را می توان با استفاده از این حالت تجربه کرد.

همانطور که گفته شد، بیش از 100 ماموریت وجود دارد که در انتظار انجام هستند. هر کوئست اهداف اصلی و جانبی خاص خود را دارد که با امتیاز تجربه (XP) و گنجینه به بازیکن پاداش می دهد. این ما موریت ها را می توان به صورت آنلاین با بازیکنان دیگر نیز تجربه کرد. به لطف ابزارهای ارتباطی مانند استیکرها و شکلک ها، این یک راه عالی برای متحد شدن با دیگر بازیکنان از سراسر دنیا است. چه به صورت آنلاین یا آفلاین بازی کنید، می توانید یک گروه یا همان پارتی چهار نفره متناسب با سبک بازی خود بسازید و آن را به مرورتوسعه دهید. هر شخصیت به درخت مهارت خود دسترسی دارد که می تواند توانایی های جدیدی را از آن بیاموزد و در این میان به سلاح های مختلفی دسترسی خواهد داشت. به عنوان کاپیتان گروه، شما این موارد را معین می کنید.

مهارت ها (Skills) موارد ویژه ای هستند که کاربردهای گسترده ای از آسیب رساندن به دشمنان تا شفای متحدانتان دارند. هر شخصیت مجموعه ای از مهارت های خود را می آموزد و حداکثر چهار مهارت را می توان برای استفاده در جنگ اختصاص داد. ترکیب مناسبی از مهارت ها برای بهره بردن حداکثری از آن ها در نبردهای مختلف احتیاج است.

این بازی در نسخه های استاندارد فیزیکی و دیجیتالی، دلوکس، دیجیتال دلوکس، اسپشال و کالکتورز منتشر می گردد. نسخه استاندارد بازی 59.99 دلار قیمت دارد و تنها شامل یک نسخه از بازی است. البته نسخه استاندارد دیجیتالی بازی شامل مجموعه آیتم های Relink Pack نیز خواهد بود که تنها برای کاربران پلی استیشن در دسترس قرار می گیرد. نسخه دلوکس بازی با قیمت 99.99 دلار، در کنار بازی حاوی یک جعبه خاص، بسته Starter Item Pack، هر سه مجموعه Character Color، سلاح False Sword of the Apocalypse، آرت بوک، دیسک موسیقی های بازی و کارت پستال است. نسخه کالکتورز بازی از تمامی محویات نسخه دلوکس به علاوه یک جعبه با طراحی مجذوب کننده، آیتم فلزی Sword of Eos و فیگور Proto Bahamut بهره می برد.

در رابطه با نسخه اسپشال بازی که با قیمت 79.99 دلار به صورت دیجیتالی عرضه می گردد، می توان گفت که شامل یک نسخه از بازی، مجموعه Relink Pack، مجموعه دوم و سوم Character Color Pack، سلاح False Sword of the Apocalypse و بسته Starter Item Pack می گردد. در نهایت نسخه دیجیتال دلوکس بازی نیز از محتویاتی نظیر بازی، مجموعه Relink Pack، هر سه مجموعه Character Color Pack، سلاح False Sword of the Apocalypse، بسته Starter Item Pack، آرت بوک و موسیقی های بازی به صورت دیجیتالی (تنها برای کاربران پلی استیشن) بهره می برد. لازم به ذکر است که کمپانی XSEED Games نسخه های فیزیکی را در آمریکای شمالی توزیع خواهد نمود و Plaion در اروپا این وظیفه را برعهده می گیرد. پیش خرید هر یک از نسخه ها هم اکنون قابل انجام است.

بازی Granblue Fantasy: Relink در تاریخ 1 فوریه 2024 (12 بهمن 1402) برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. البته کاربران پلی استیشن با پیش خرید بازی می توانند آن را چند روز زودتر یعنی در تاریخ 28 ژانویه (8 بهمن) تجربه نمایند. در ادامه می توانید تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 3 شهریور 1402 بروزرسانی: 3 شهریور 1402 گردآورنده: gsaffron.ir شناسه مطلب: 716

به "بازی Granblue Fantasy: Relink بهمن ماه عرضه می گردد؛ تریلر تازه آن را دیدن کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی Granblue Fantasy: Relink بهمن ماه عرضه می گردد؛ تریلر تازه آن را دیدن کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید