(تصاویر) رقابت دختران فوتبالیست ایران برابر افغانستان

به گزارش زعفران، خبرنگاران: دیدار تیم ملی فوتبال جوانان ایران از ساعت 17.30 روز گذشته در ورزشگاه اصلی شهر دوشنبه برگزار گشت که این بازی با نتیجه 8 بر صفر به سود شاگردان آزمون به پایان رسید. رقیه جلال نسب، کاپیتان تیم ملی در دقیقه15 اولین گل ایران را به ثمر رساند. گل دوم ایران با پاس به موقع زهره عرفانی به محدثه زلفی در دقیقه 25 وارد دروازه افغانستان شد. سومین گل ایران توسط هستی فروزنده در دقیقه 26 با پاس فوق العاده سارا دیدار به ثمر رسید. زهرا معصومی چهارمین گل ایران را در دقیقه 46 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

(تصاویر) رقابت دختران فوتبالیست ایران برابر افغانستان

گل پنجم ایران توسط سارا دیدار در دقیقه 56 با پاس گل هستی فروزنده وارد دروازه افغانستان شد. ششمین گل ایران را مریم محمدی با پاس گل کیمیا رحیمی در دقیقه 73 به ثمر رساند. هفتمین گل ایران در دقیقه 70 توسط فاطمه پسندیده وارد دروازه افغانستان شد. هشتمین گل ایران را رقیه جلال نسب، کاپیتان تیم ملی فوتبال جوانان بانوان در دقیقه 80 با پاس گل فاطمه پسندیده به ثمر رساند.

فاطمه ستوده به جای سارا دیدار، فاطمه یوسفی بجای مریم محمدی، کیمیا عباس زاده بجای مبینا اعتماد و فاطمه پسندیده بجای زهرا معصومی وارد زمین شدند.

زهرا معصومی در دقیقه 22 و مریم محمدی در دقیقه 67 از داور بازی کارت زرد کردند.

داور وسط این دیدار کادیروا مالیکا از قرقیزستان بود. کمک های او تسوی رِمینا از قرقیزستان، کونچیکوا الکساندرا از ازبکستان و یوسوکوا رزیابانو از ازبکستان بودند.

منبع: فرارو
انتشار: 13 تیر 1400 بروزرسانی: 13 تیر 1400 گردآورنده: gsaffron.ir شناسه مطلب: 115

به "(تصاویر) رقابت دختران فوتبالیست ایران برابر افغانستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) رقابت دختران فوتبالیست ایران برابر افغانستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید