جشن سربرون جشن آشتی کنان می گردد؟

به گزارش زعفران، تهیه کننده جشن سربرون با اعلام اینکه تصویربرداری این مجموعه تاریخی تا یک ماه آینده به سرانجام می رسد، گفت: با سرانجام تصویربرداری، به زودی برای پخش تصمیم هایی گرفته خواهد شد؛ اینکه تا سرانجام سال جشن سربرون داریم یا سال نو این اتفاق می افتد.

جشن سربرون جشن آشتی کنان می گردد؟

حسن نجاریان در گفت وگو با خبرنگاران اعلام نمود: جشن سربرون همچنان در شهرک سینمایی غزالی با حضور بازیگران اصلی چون حسین محجوب، داریوش کاردان، قاسم زارع و ... در حال تصویربرداری است و گروه فراوری مشغول گرفتن صحنه های بازار شیراز، بازار ارگ و بخش های کوچه و بازار هستند. امیدواریم ظرف یک ماه آینده کار را تمام کنیم تا این سریال زودتر در جدول پخش قرار بگیرد.

وی بعلاوه اعلام نمود: امیدواریم با پخش جشن سربرون، یک آشتی با بینندگان تلویزیون که مدتهاست از این مدل آثار را ندیده اند، ایجاد گردد و اتفاقات خوبی بیفتد. این مجموعه قرار است در 45 قسمت و به احتمال خیلی زیاد از شبکه یک سیما به شکل هفتگی به روی آنتن برود.

این تهیه نماینده درباره اینکه پروژه جشن سربرون به عنوان یک سریال الف به لحاظ اقتصادی مسئله ای ندارد؟ بیان نمود: اخیراً همانطور که می دانید رئیس صداوسیما سر صحنه فیلمبرداری در شهرک سینمایی غزالی حاضر شدند و بازدید خوبی به عمل آمد و بخش هایی از کار را دیدند و رضایت داشتند. ایشان (پیمان جبلی) همان جا به ما قول دادند تا پروژه را به لحاظ اقتصادی هم حمایت نمایند تا مسئله ای پیش نیاید و کار زودتر به پخش برسد.

نجاریان در سرانجام گفت: در حال حاضر عوامل فراوری به علت هوای سرد شرایط کمی سختی دارند، همین جا از همه عوامل و بازیگران تشکر می کنم که همچنان با گروه همراه اند. خدا را شکر به لحاظ کرونا فعلاً مسئله ای نداریم، چراکه بخش زیادی از عوامل و بازیگران واکسینه شده اند اما همچنان پروتکل ها را رعایت می کنیم که تا سرانجام کار مسئله ای پیش نیاید.

به گزارش خبرنگاران، سریال جشن سر برون به کارگردانی مجتبی راعی در حال فراوری است. این مجموعه تاریخی محصول سیمافیلم است که بازیگرانی چون حسین محجوب، محمود پاک نیت، دایوش کاردان، لاله اسکندری، فرخ نعمتی، قاسم زارع، سهیلا رضوی، میرطاهر مظلومی، بیوک میرزایی، مرحوم کریم اکبری مبارکه، مهدی فقیه، نادر فلاح و ... در آن ایفای نقش دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 دی 1400 بروزرسانی: 10 دی 1400 گردآورنده: gsaffron.ir شناسه مطلب: 340

به "جشن سربرون جشن آشتی کنان می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشن سربرون جشن آشتی کنان می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید