فدراسیون اسکیت: کاوه صدقی استعفا کرده است

به گزارش زعفران، تهران (پانا) - دبیر فدراسیون اسکیت از استعفای صدقی، مربی هاکی خبر داد و گفت فدراسیون اسکیت برای بهره مندی از همه ظرفیت ها استقبال می کند.

فدراسیون اسکیت: کاوه صدقی استعفا کرده است

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما؛ حمیدرضا بخارایی دبیر فدراسیون اسکیت، در واکنش به خبر منتشر شده در برخی از رسانه ها درخصوص مربی سابق هاکی گفت: کاوه صدقی یکی از مربیان خوب این رشته ورزشی محسوب می شود اما وی چندی پیش در نامه ای رسمی و با میل خود از تمامی مسئولیت هایش در این فدراسیون استعفا کرد.

دبیر فدراسیون اسکیت افزود: این درخواست کتبی پس از بررسی ریاست فدراسیون، مورد پذیرش قرار گرفت.

وی با تاکید بر اینکه فدراسیون اسکیت برای توسعه و پیشرفت این ورزش از همه ظرفیت ها و افراد توانمند استفاده خواهد کرد، افزود: بر این اساس از همه اهالی رسانه دعوت می شود در انتشار اخبار مرتبط با این رشته ورزشی همکاری کنند تا با درج اطلاعات اشتباه، زمینه ایجاد تنش در میان خانواده به اسکیت فراهم نشود.

دبیر فدراسیون اسکیت با بیان اینکه هم اکنون 12 رشته تحت پوشش فدراسیون اسکیت هستند، شرح داد: به عنوان مثال در مسابقات اخیر سطح چهار جهانی که با حضور تیم ملی هاکی کشورمان برگزار شد، فدراسیون از همه ظرفیت ها برای اعزام جوانان بااستعداد ایرانی به این رقابت ها بهره برد .

وی گفت: مسابقات تابستانی و زمستانی آسیایی در آینده ای نزدیک برگزار خواهد شد که از هم اکنون در حال برنامه ریزی جهت کسب بهترین نتایج هستیم لذا از همه افراد توانمند و همچنین اهالی رسانه دعوت می شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 16 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1401 گردآورنده: gsaffron.ir شناسه مطلب: 465

به "فدراسیون اسکیت: کاوه صدقی استعفا کرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون اسکیت: کاوه صدقی استعفا کرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید