نظر کارشناس داوری درباره صحنه های مشکوک به پنالتی در ملاقات پرسپولیس ، نفت مسجدسلیمان

به گزارش زعفران، کارشناس داوری فوتبال ایران اعتقاد دارد که داور ملاقات پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان قضاوت خوبی در این بازی داشته است.

نظر کارشناس داوری درباره صحنه های مشکوک به پنالتی در ملاقات پرسپولیس ، نفت مسجدسلیمان

حسین عسگری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره قضاوت کوپال ناظمی در ملاقات پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: این بازی دو صحنه مشکوک به پنالتی برای پرسپولیس داشت. در دقیقه 29 توپ در محوطه جریمه نفت، به دست بازیکن این تیم برخورد کرد ولی نمی توان گفت این صحنه هند است. بازیکن نفت در حال تکل زدن و دستش تکیه گاه بود. بنابراین طبق نظر فیفا این صحنه فرم طبیعی بازیکن به شمار میرود، مگر اینکه دست بازیکن در تکل غیرطبیعی باشد. داور در این صحنه به درستی تشخیص به ادامه بازی داد.

وی مطرح نمود: در اواخر نیمه اول مهدی عبدی با مدافع نفت برخوردی داشت ولی فکر می کنم برخوردی جدی نبود اگر چه این صحنه در تصاویر تلویزیونی خیلی معین نبود. در مجموع قضاوت داور خوب بود ولی کاملاً بدون اشتباه هم نبود. به طور مثال در دقیقه 69 یک پرتاب اوت به سود پرسپولیس گرفته شد که باید به نفع نفت اعلام می شد.

این کارشناس داوری درباره اعتراض های زیاد نیمکت نشینان دو تیم گفت: اعتراض ها خارج از حد معمول بود. حمید مطهری می توانست با اینگونه اعتراض هایی که داشت، کارت قرمز هم دریافت کند ولی داور سعی کرد اوضاع را مدیریت کند. اعتراض به تصمیمات داور حتی با آرامش و به آرامی اخطار دارد و اگر اعتراض با پرخاشگری همراه باشد، کارت قرمز دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 اسفند 1400 بروزرسانی: 27 اسفند 1400 گردآورنده: gsaffron.ir شناسه مطلب: 424

به "نظر کارشناس داوری درباره صحنه های مشکوک به پنالتی در ملاقات پرسپولیس ، نفت مسجدسلیمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظر کارشناس داوری درباره صحنه های مشکوک به پنالتی در ملاقات پرسپولیس ، نفت مسجدسلیمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید