تور ارزان استرالیا: برترین رستوران های گیاهی ملبورن، استرالیا

به گزارش زعفران، ملبورن، شهری شلوغ و پرجمعیت و یکی از مقصدهای گردشگری محبوب در استرالیا است. این شهر رستوران های زیادی دارد و رستوران های گیاهی آن نیز بسیار متنوع است.

تور ارزان استرالیا: برترین رستوران های گیاهی ملبورن، استرالیا

با تور ارزان استرالیا از بزرگترین کشور قاره اقیانوسیه دیدن کنید و شهرهای زیبای ملبورن و سیدنی استرالیا را ببینید.

رستوران های ملبورن، تنوع قابل ملاحظه ای دارند و در این شهر بزرگ، از پیدا کردن غذای گیاهی مورد علاقه خود، ناامید نمی شوید. رستوران های گیاهی ملبورن، آشپزی گوشه و کنار جهان را به مشتریان خود عرضه می نمایند؛ بنابراین غذاهایی از همه کشورهای جهان در این رستوران ها پیدا می گردد. در قلب ملبورن در استرالیا حتی می توانید فلافل بخورید و از خوردن غذاهای گیاهی و سالم در رستوران های مدرن و شیک، لذت ببرید.

ملبورن را بیشتر از همه به خاطر رویدادها و جاذبه های فرهنگی و هنری می شناسند، ولی جالب است بدانید که اهالی این شهر علاقه خاصی به خوردن غذاهای سالم و گیاهی و غذاهای بومی منطقه ها مختلف جهان دارند. به همین علت است که از نظر رستوران ها نیز، ملبورن یک شهر غنی و متنوع است. رستوران های گیاهی شهر، غذاهای سالم و لذیذ و ارگانیک و به صرفه از نظر مالی، سرو می نمایند.

در ادامه، تعدادی از برترین رستوران های گیاهی ملبورن را معرفی می کنیم.

رستوران Smith & Daughters

رستوران Smith & Daughters یک رستوران تماما گیاهی و بسیار عالی است که در محله فیتزروی واقع شده است.

این رستوران، هر شب پر از مشتریان مشتاقی می گردد که انواع ساندویچ ها و سایر غذاهای رستوران را سفارش می دهند و از کیفیت و طعم آن ها، رضایت کامل دارند.

انواع سبزیجات کبابی و خوراک های گیاهی در منوی آن وجود دارد. برای تهیه این غذاها از تازه ترین و برترین مواد غذایی ارگانیک استفاده می گردد و سالم ترین و لذیذترین غذاها را می توانید در این رستوران ها نوش جان کنید.

رستوران The Vegie Bar

رستوران The Vegie Bar بیش از 20 سال است که فعالیت می نماید و برترین و تاز ه ترین غذاهای گیاهی را سرو می نماید. این رستوران، تخصص خاصی در عرضه غذاهای مخصوص خام گیاه خواران دارد. یکی از غذاهای منو که مخصوص خام خواران است، نوعی تاکوی مخصوص است که با ذرت، چیلی و آووکادو تهیه می گردد. این رستوران هم در محله فیتزروی واقع شده است.

رستوران Vegelicious

رستوران Vegelicious یک رستوران عالی غذای گیاهی در خیابان کیلدا است. انواع نوشیدنی و غذاهای وگان و گیاهی در منوی آن وجود دارد. غذاهای کلاسیک وگان در این رستوران، تنوع قابل توجهی دارند و حتما می توانید یکی از بین آن ها انتخاب کنید. لینگویینی قارچ، فریتر گل کلم، انواع دسرهای نارگیلی و سایر غذاها و دسرهای وگان در منو وجود دارد. به غیر از غذای اصلی و دسر، می توانید از بین انواع نوشیدنی ها نیز نوشیدنی مورد نظرتان را انتخاب کنید و غذای گیاهی خود را با یک نوشیدنی لذیذ و مناسب کامل کنید.

رستوران Admiral Cheng-Ho

رستوران Admiral Cheng-Ho یک رستوران دنج و عالی برای خوردن غذای خوب و باکیفیت و سالم است.

البته منوی رستوران فقط شامل غذاهای گیاهی نمی گردد و انواع غذاهای دریایی هم در آن پیدا می گردد. برترین صبحانه و انواع نوشیدنی را می توانید اینجا امتحان کنید و از کیفیت و طعم بی نظیر آن ها مطمئن باشید.

انواع نان های محلی با عطر و طعم نان خانگی هم در کنار غذاها سرو می گردد. اگر رژیم بدون گلوتن دارید، در این رستوران چند مورد غذا و دسر بدون گلوتن هم وجود دارد. پای بانوفی بدون گلوتن یکی از آن ها است که هواداران زیادی دارد. این رستوران در منطقه Abbotsford واقع شده است.

رستوران Matcha Mylkbar

رستوران Matcha Mylkbar یک رستوران تماما گیاهی است که تخم مرغ های وگان سرو می نماید. این تخم مرغ ها از نظر پروتئین، هیچ تفاوتی با تخم مرغ های معمولی ندارند و حتی بافت کاملا مشابهی دارند. منوی رستوران بسیار مفصل است و با توجه به فصل تغییر می نماید. برترین اسموتی های گیاهی و صبحانه های لذیذ در این منو دیده می گردد.

رستوران Monk Bodhi Dharma

رستوران Monk Bodhi Dharma دور از دید گردشگران واقع شده است ولی بدون تردید، ارزش امتحان کردن دارد. در تمام طول روز در این رستوران می توانید غذاها و صبحانه های وگان و گیاهی بخورید. حتی نان های مخصوص نیز در منو وجود دارد که حتما باید امتحان کنید.

رستوران Lentil As Anything

رستوران Lentil As Anything زمانی که اولین شعبه خود را 13 سال پیش افتتاح کرد، یک ایده تازه در ملبورن بود. این رستوران منویی متنوع از لذیذترین غذاهای گیاهی و وگان دارد و با یاری داوطلبان زیادی برای تهیه غذاهای لذیذ، اداره می گردد.

رستوران Yong Green Food

رستوران Yong Green Food یکی دیگر از رستوران های عالی شهر برای خوردن غذاهای گیاهی خلاقانه و لذیذ است. حتی کیمچی وگان هم در منوی آن وجود دارد. بیشتر مواد غذایی مورد استفاده در این رستوران از مزارع اطراف تهیه می گردد و بیشتر آن ها کاملا ارگانیک و تازه است. این رستوران در محله فیتزروی قرار گرفته است.

رستوران Serotonin Eatery

رستوران Serotonin Eatery در منطقه برنلی، تقریبا دور از مرکز شهر واقع شده است. تمرکز اصلی این رستوران، بر معرفی سبک زندگی سالم است. این رستوران گیاهی، یک منوی متنوع و مفصل از انواع غذاهای گیاهی دارد که برای همه رژیم های غذایی مناسب است. غذاهایی که در عین سالم بودن، انرژی مورجهانز بدن تان را برای یک روز کامل، فراهم می نمایند. این رستوران خدمات دیگری هم مثل آموزش خصوصی ورزشی و برنامه های تحصیلی دارد و در مجموع، شما را به سوی یک زندگی سالم تر و پیروز تر، راهنمایی می نماید.

رستوران Maha

رستوران Maha یک رستوران تماما گیاهی نیست، ولی یک رستوران عالی و بی نظیر است که منویی مفصل از غذاهای گیاهی دارد.

انواع خوراک، دسر و نوشیدنی گیاهی در منوی رستوران وجود دارد که بدون تردید توجهتان را جلب می نماید. اگر دوست دارید غذا خوردن در رستوران های مجلل را تجربه کنید و گیاه خوار هم هستید، بدون تردید رستوران Maha را انتخاب کنید و از کیفیت و طعم بی نظیر غذاهای آن لذت ببرید. این رستوران در خیابان باند قرار گرفته است.

رستوران Vapiano

رستوران Vapiano یک رستوران خوب در خیابان Flinders Lane در مرکز ملبورن است. این رستوران، یک رستوران ایتالیایی است.

البته منوی آن کاملا گیاهی نیست ولی منوی مفصلی شامل برترین غذاهای گیاهی و وگان هم دارد. برای زمانی مناسب است که می خواهید همراه با گروهی از دوستان خود غذا بخورید و هرکدام سلیقه متفاوتی دارید.

پاستاهای بدون گلوتن برای کسانی مناسب است که رژیم غذایی بدون گلوتن دارند. مجموعه ای از برترین غذاهای سنتی ایتالیایی را می توانید اینجا نوش جان کنید. این غذاها با عطر و طعم اصیل و با برترین و تازه ترین مواد غذایی اولیه تهیه می شوند.

رستوران Transformer

رستوران Transformer یک رستوران مدرن و شیک است که سابقه طولانی دارد. در این رستوران می توانید برترین غذاهای گیاهی و وگان را نوش جان کنید. انواع پیش غذا، غذای اصلی، دسر و چاشنی های وگان در منوی رستوران وجود دارد. فرقی نمی نماید که کدام را انتخاب کنید. هر غذایی که انتخاب کنید، بسیار لذیذ است و با برترین و تازه ترین مواد غذایی تهیه می گردد. این رستوران در منطقه فیتزروی قرار گرفته است.

رستوران Moroccan Soup Bar

رستوران Moroccan Soup Bar در قلب منطقه فیتزروی واقع شده است.

این رستوران عطر و طعم اصیل غذاهای مراکشی را به قلب ملبورن آورده است.

تنوع غذاهای شمال آفریقا و فرهنگ خاص این منطقه را به خوبی می توانید در این رستوران تجربه کنید و آشپزی بی نظیر و متفاوت آن سر جهان را امتحان کنید.

این رستوران، سه منوی مختلف دارد. یکی از منوها مخصوص محبوب ترین غذاهای گیاهی منو است. یک منوی بانکه که در آن می توانید محبوب ترین غذاهای مراکشی را ببینید و یکی منوی غذاهای ساندویچی که برای بیرون بردن از رستوران بسیار مناسب است.

رستوران Mr Natural Vegetarian Pizza

رستوران Mr Natural Vegetarian Pizza رستورانی است که معمولا دست کم گرفته می گردد. غذاهای رستوران، بسیار لذیذ است و منویی مفصل شامل انواع غذاهای گیاهی، وگان و پیتزاهای بدون گلوتن دارد. این رستوران در خیابان Brunswick واقع شده است. تمرکز اصلی این پیتزافروشی بر ارائه غذاهای لذیذ و گیاهی است و از انرژی سبز استفاده می نماید تا دی اکسید کربن کمتری فراوری نموده و از این راه، یاری زیادی به حفظ محیط زیست نموده باشد. این رستوران سرویس تحویل غذا هم دارد که در محدوده ای از شهر ارائه می گردد. می توانید این محدوده را در وب سایت رستوران چک کنید تا غذای موردنظرتان را آنلاین سفارش دهید.

رستوران Shakahari

رستوران Shakahari یکی از اولین رستوران های گیاهی در ملبورن است و بیش از 40 سال است که در این شهر برترین غذاهای گیاهی را سرو می نماید و یک منوی منحصرا گیاهی دارد.

انواع سبزیجات کبابی، ساتای های گیاهی، سس های مخصوص و پیش غذا و دسر در منو وجود دارد.

تنوع منو و طعم و کیفیت بی نظیر غذاها، نه تنها گیاه خواران بلکه گوشت خواران را هم راضی می نماید و هرکسی با هر سلیقه ای که به این رستوران سر بزنید، غذای مناسب خود را پیدا خواهد نمود.

این رستوران در محله کارلتون واقع شده است.

رستوران Combi

رستوران Combi گرچه یک رستوران تماما گیاهی نیست، منویی مفصل از غذاهای گیاهی دارد که نباید از دست بدهید. غذاهای این رستوران در عین سالم بودن، بسیار رنگارنگ و لذیذ هستند. پیتزاهای مخصوص، انواع براونیز، صبحانه متشکل از دراگون فروت از جمله غذاهای خاص منوی گیاهی است که هر سلیقه ای را راضی می نماید.

رستوران Sister of Soul

رستوران Sister of Soul فقط چند قدم از خیابان مشهور کیلدا فاصله دارد. این رستوران مجموعه ای از برترین غذاهای گیاهی و وگان را سرو می نماید. تخصص اصلی این رستوران در ارائه غذاهای سبک و سالم گیاهی است. از صبحانه تا شام می توانید در این رستوران غذا بخورید و منویی بسیار متنوع برای هر وعده دارد. این رستوران دکوراسیونی مدرن و شیک دارد و نه تنها گیاه خواران، بلکه سایر افراد نیز از خوردن غذاهای لذیذ و باکیفیت آن لذت می برند.

رستوران Shu

رستوران Shu یکی از برترین رستوران های شهر برای خوردن غذاهای وگان است. البته منوی رستوران فقط شامل غذای وگان و گیاهی نیست و غذاهای تهیه شده از گوشت هم دارد. حدود یک سوم غذاهای منو، وگان است. غذاهای این رستوران با الهام از آشپزی ژاپنی تهیه می شوند. انواع دامپیلنگ، پیش غذا و غذای اصلی در منو وجود دارد که تنوع آن ها، همه سلیقه ها را راضی می نماید. این رستوران علاوه بر غذای باکیفیت و سالم، دکوراسیون جالبی دارد. منوی رستوران شامل چند نوع دسر است از جمله چیزکیک آووکادو که نباید از دست بدهید.

رستوران Trippy Taco

رستوران Trippy Taco یک غذاخوری مکزیکی است که تاکوهایی بسیار ساده و در عین حال لذیذ سرو می نماید. هر آنچه که از منوی این رستوران انتخاب کنید، گیاهی است. اگر بخواهید پنیرها و خامه های وگان هم در رستوران وجود دارد و می توانید محصولات لبنی غذای خود را با این محصولات وگان، جایگزین کنید. اگر دنبال غذاهای تازه و متنوع گیاهی هستید، حتما به این رستوران سر بزنید.

رستوران Veg Out Time

رستوران Veg Out Time یکی از معدود رستوران های گیاهی خیابان کیلدا است.

این رستوران منویی بسیار مفصل از غذاهای گیاهی دارد. این رستوران کوچک، قیمت های بسیار مناسبی دارد و در آن انواع غذاهای الهام گرفته از آشپزی آسیایی با سرویس دهی سریع و عالی، سرو می گردد.

طعم و عطر آشپزی جنوب شرقی آسیا را می توانید در این رستوران تجربه کنید. این غذاها البته بدون گوشت تهیه می شوند و همه مواد اولیه آن ها، از سبزیجات و گیاهان تازه و ارگانیک است.

دکور و طراحی رستوران، در عین حال که ساده است، راحتی و صفای خاصی دارد. بنابراین اگر دنبال غذای سالم و گیاهی با قیمت مناسب می شد، حتما به این رستوران سر بزنید.

منبع: کجارو / delicious.com.au / theculturetrip.com / theurbanlist.com
انتشار: 22 اسفند 1400 بروزرسانی: 22 اسفند 1400 گردآورنده: gsaffron.ir شناسه مطلب: 418

به "تور ارزان استرالیا: برترین رستوران های گیاهی ملبورن، استرالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان استرالیا: برترین رستوران های گیاهی ملبورن، استرالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید