ترامپ هنوز با رئیس کره شمالی در تماس است

به گزارش زعفران، رئیس جمهور سابق آمریکا هنوز با رئیس کره شمالی که در دوران حضورش در قدرت چند بار با او ملاقات نموده بود در تماس است.

ترامپ هنوز با رئیس کره شمالی در تماس است

به گزارش سرویس بین الملل خبرنگاران، در کتابی که به وسیله یکی از خبرنگاران روزنامه نیویورک تایمز نوشته شده ادعا شده که دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا هنوز با کیم جونگ اون، رئیس کره شمالی در ارتباط است.

ماگی هبرمن، خبرنگار نیویورک تایمز در کتابی با عنوان مرد حقه باز: ساخت دونالد ترامپ و شکست آمریکا که قرار است به زودی منتشر گردد به نقل از خود دونالد ترامپ نوشته که هنوز با کیم جونگ اون در تماس است.

هبرمن در مصاحبه ای با شبکه خبری سی ان ان امروز پنجشنبه درباره آنچه در کتابش نوشته این نکته احتیاطی را عنوان نمود که حصت این موضوع هنوز مورد سوال است و تنها به صرف گفته ترامپ نمی توان آن را باور کرد.

او در مصاحبه با سی ان ان گفت: می دانید چیزی که او می گوید و آنچه واقعاً رخ می دهد همواره همخوان نیستند اما او به اطرافیانش گفته که ارتباطش با کیم جونگ اون را در قالب نامه نگاری یا رایزنی به نوعی با کیم جونگ اون حفظ نموده است.

چند روز پیش هم روزنامه واشنگتن پست گزارش داده بود ترامپ بعضی از اسناد مهم کاخ سفید از جمله نامه نگاری هایی که با رئیس کره شمالی داشته را به تفرجگاهش در استان فلوریدا منتقل نموده است.

هبرمن در مصاحبه با سی ان ان گفته ترامپ نسخه اصلی این نامه نگاری ها را با خودش به این طرف و آن طرف می برد و آنها را به اطرافیانش نشان می دهد. ترامپ زمانی از نامه نگاری هایش با رهبر کره شمالی به عنوان نامه نگاری های عاشقانه یاد نموده بود.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 13 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1401 گردآورنده: gsaffron.ir شناسه مطلب: 462

به "ترامپ هنوز با رئیس کره شمالی در تماس است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ هنوز با رئیس کره شمالی در تماس است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید