خودرو

آخرین اخبار از پول های بلوکه شده ایران در کره جنوبی

به گزارش خبرنگاران، حسین تنهایی، در خصوص بازگشت دو شرکت کره ای ال جی و سامسونگ به ایران گفت: چنین خبری صحت ندارد و انتشار این اخبار کذب به وسیله بعضی شرکت های فراوری کننده لوازم خانگی داخلی اجرا شده است.

16 شهریور 1400

جزئیات پیشنهادات لیگ برتری به علی کریمی، کدام تیم ها جادوگر را می خواستند؟

علی کریمی گفته من اهل بازار گرمی نیستم اما دو پیشنهاد سرمربیگری داشتم. این پیشنهادات از سوی کدام تیم ها بوده است؟

12 شهریور 1400

گشت و گذاری در نصف دنیا

سفر به شهر اصفهان برای هر توریست داخلی و خارجی مجذوب کننده است. این شهر علاوه بر اینکه آثار تاریخی فراوانی دارد و بافت سنتی آن، برای خیلی از افراد علاقمند به این نوع معماری مجذوب کننده است، جاذبه­های توریستی و طبیعت بسیار زیبایی هم دارد. خیلی بعید است...

8 شهریور 1400

انجام بیش از 562 مورد نمونه برداری و آزمون از فرآورده های تولیدی در اردبیل

مدیر کل استاندارد استان اردبیل گفت: در سه ماهه نخست امسال بیش از 562 مورد نمونه برداری و آزمون فرآورده های تولیدی در استان اجرا شده است.

3 شهریور 1400

جاده یخی؛ بازگشت لیام نیسون منتقدان را راضی نکرد

فیلم سینمایی جاده یخی (The Ice Road) یک تریلر اکشن به کارگردانی جاناتان هنزلی و با حضور لیام نیسون در نقش اصلی است. این اثر سینمایی که آدینه هفته گذشته از شبکه نتفلیکس در اختیار تماشاگران نهاده شد، نتوانست چندان منتقدان را راضی کند.

18 مرداد 1400

تدابیر کرونایی در خوزستان

خبرنگاران : فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا خوزستان گفت: تمام محدودیت های کرونایی بر اساس رنگ بندی در شهرهای استان خوزستان به قوت خود باقی است.

1 مرداد 1400

آمریکا 60 کامیون حامل تجهیزات نظامی و لجستیک به پایگاه هایش در سوریه فرستاد

آمریکا 2 کاروان مرکب از 60 خودروی حامل تجهیزات نظامی و لجستیک را از عراق به پایگاه های غیرقانونی خود در استان الحسکه در شمال شرق سوریه فرستاد.

30 تیر 1400

سیستم بانک داری در کانادا

اغلب بانک ها در کانادا بصورت خصوصی اداره می شوند ولی تابع قوانین دولت فدرال و سیاست های بانکی کشور کانادا می باشند. زمانیکه با ویزای توریستی در کانادا هستید، نیازی به ایجاد حساب بانکی ندارید اما راه هایی برای باز کردن حساب وجود دارد. اما اگر با ویزای...

27 تیر 1400

کاهش ایمنی در جهت عامل انسداد هشت جاده

معاون مرکز مدیریت راههای کشور گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در برخی مقاطع محور کندوان، آزادراه پردیس-تهران و محور قدیم تهران-بومهن نشان می دهد.

15 تیر 1400

قیمت انواع خودرو های سایپا، پراید و تیبا امروز سه شنبه چهارم خرداد 1400

خودرو های سایپا امروز با تغییر قیمت زیادی در بازار حضور دارند. پراید 131 ارزان ترین انتخاب برای خرید خودرو در بازار محسوب می شود، اما امروز با افزایش یک میلیون تومانی و با رقم 114 میلیون تومان فروخته می شود. مدل های 132 و 151 هم هر کدام با افزایش یک میلیون تومانی...

26 خرداد 1400